Tulokset

 

Hirvihölkkä 31.10.2021

 

Naiset kilpasarja 14.3 km

1.14Tuuli ErkkoHelsingin JuoksijatN1.10.19

 

Naiset 9.7 km

1.18Elisa Montonen NYL0.59.11
1.19Eeva Lyytikäinen NYL0.59.11
3.12Karoliina VuohtoniemiHelsingin JuoksijatNYL0.59.59
4.55Päivikki Wesslin NYL1.06.34

 

1.43Pauliina RantavuoriHelsingin JuoksijatN400.51.06

 

1.33Hilkka-Liisa MiehoHelsingin JuoksijatN500.49.56
2.61Leena kaukoHelsinki TriathlonN500.54.14
3.26Niina Svartström N500.58.29
4.38Barbara RadaelliCLH  -Corredores Latinoamericanos HelsinkiN501.27.39

 

1.42Auni SärkkäEspoo TapiotN601.00.57

 

1.15Riitta VälkeFriskis&SvettisN700.58.58

 

Miehet kilpasarja 14.3 km

1.47Matti AaltoHerttoniemen Hiihtäjät0.54.29
2.69Timo NikulaRunners club0.55.15
3.44Sami HaverinenRunner’s Club0.55.41
4.8Jari HanskaKaarneen Köpöttäjät0.58.07
5.50Toni MalmHölkkämäyrät0.58.49
6.29Markku PehkonenRajakylä0.59.13
7.67Juhani Tiainen M0.59.36
8.23Lauri Myllyvirta M0.59.37
9.60Kristian MohrHölkkämäyrätM1.00.23
10.65Pontus Backlund M1.01.01
11.21Ville Merimaa M1.03.58
12.68Niko Ruutikainen M1.04.21
13.59Simo KyllönenHölkkämäyrätM1.04.25
14.40Aleksi MalleaHölkkämäyrätM1.14.43

 

Miehet 9.7 km

1.27Mikko VälilahtiTapanilaMYL0.37.03
2.58Pekka RuuskaJASKAMYL0.39.14
3.36Jakob Lindholm MYL0.39.49
4.57Jonas TufvessonHelsingin JyryMYL0.40.35
5.22Eric Nguyen MYL0.50.59
6.71Raahenmaa Santeri MYL0.51.19
7.63Atte RahikainenNiipperin kanitMYL1.06.48

 

1.16Antti RikkinenHelsingin JuoksijatM400.39.43
2.32Esa KoliFMRM400.45.31
3.48Markku MantereTerveellistä elämää!M400.47.29

 

1.24Juha SeppänenHelsingin JyryM500.43.30
2.13Petri SvärdPorvooM500.43.54
3.20Petri MalmiMeriuimarit ryM500.51.36
4.45Juha KesänenSelede OyM500.51.40
5.257Jari LeinonenHTHM500.54.50
6.25Kari Ritala M501.00.36
 62Mikko PihlatieKoivikkotien HirviötM50      kesk

 

1.52Tapio TalvitieEnduranceM600.41.10
2.49Seppo Madekivi Merisotakoulu M600.46.25
3.34Arto NironenHelsingin JyryM600.48.01
4.51Sthål PeterIf Sibbo VargarnaM600.49.49
5.28Markku VälilahtiTapanilaM600.52.15
6.39Pekka Piiparinen M600.55.58

 

1.11Roger NystedtEsbo IFM700.49.03
2.41Antero IgnatiusEnduranceM700.54.33
3.46Markku JuopperiSpoveM700.55.33
4.53Martin LöfströmSpoveM701.04.54
5.64Seppo TenitzViipurin urheilijatM701.06.48

 

Lasten sarjat, 49 osallistujaa

Lasten juoksussa osallistuttiin ja saatin elämyksellisiä kokemuksia. Lapsia ei vertailla tuloksissa sarjoittain tai loppuajoilla. Tulokset ovat sekalaisessa järjestyksessä. Tuloksissa on joitakin virheitä, koska lapsia tuli maaliin ryppäissä. Oli mahtavaa nähdä ja kokea lasten ilo ja into! Kiitos kaikille osallistujille!

nroNimiIkäAika
2Toivo Haapanala60:03:52
9Mauno Kaukonen10:09:17
30Hilda Warfield30:06:03
35Helmi Haapanala80:05:57
66Lucas Warfield50:02:51
72Hugo Kahra60:03:28
74Frida Kahra40:05:21
75Lilja Mäkinen90:02:38
76Bruno Mäkinen60:03:05
77Martin Mäkinen30:06:04
78Aati Karhunkoski50:03:20
79Teddy Petrell50:06:02
80Lukas Lyijynen90:02:17
81Linus Lyijynen50:05:04
82Vivian Ukkonen60:03:14
83Valtter Ukkonen40:02:59
84Sofi penttinen60:03:21
85Ennio Petta60:02:43
86Arno Petta80:02:32
87Marius Norrman90:02:11
88Hilma Merikari100:03:15
89Toivo Merikari30:06:07
90Teppo kaukonen30:08:10
91Vanamo Meller70:02:37
92Vilja Kesänen100:02:07
93Jalo Kesänen70:02:59
133Veikko Tuominen40:03:09
231Aaro Moll20:10:00
232Maikki Aalto50:05:14
235Vilho Tuominen60:02:44
239Selma Pastila50:03:53
240Lea pastila70:02:15
241Iita Henttonen50:04:48
242Heta Henttonen80:02:16
243Oskar Kaltiainen60:02:44
244Erkki Koro60:03:05
245Pihla Erkko50:05:06
246Pauli Erkko20:06:05
247Saimi Toivoniemi30:06:00
248Ukko Holttu90:02:23
249Niilo Ruutikainen30:10:00
250Unto Likitalo10:09:16
251Osma Välimäki10:09:15
252Aarni Pihlatie80:05:35
253Selma Pihlatie80:02:27
254Rosa Mohr30:06:01
258Samuel Peltokallio 80:02:13
259Elsa Peltokallio110:03:29
400Väinö Houttu20:06:08